Nasz sprzęt:

Ski Trab AltaVia - Narty skituroweDynafit Neo U – Buty skituroweDynafit Radical ST – Wiązania skituroweKije skiturowe (teleskopowe)

Narty skiturowe

Ski Trab AltaVia to wszechstronne narty skiturowe produkowane w włoskim Bormio. Cechuje je lekkość i łatwość w prowadzeniu w każdych warunkach.

Drewniany rdzeń, niska waga oraz odpowiednio sztywna konstrukcja warstwowa nart, pozwalają czerpać więcej radości podczas podejść i zjazdów. Naszpikowane najnowszą technologią, zaczerpniętą prosto ze skialpinistycznego świata zawodniczego, narty świetnie prowadzą się zarówno na trasie jak i poza nią. Nic więc dziwnego, że Altavia to nasz wybór dla was.

Dostępne długości nart: 157, 164, 171.

Buty skiturowe

Dynafit Neo U – Według nas buty skiturowe to najważniejszy element sprzętowy. Muszą być wygodne a jednocześnie tak skonstruowane by zapewniać pełną kontrolę nad nartami podczas zjazdów w każdych warunkach śniegowych. Takie właśnie są buty skiturowe Dynafit Neo U. Ich niewielka waga w połączeniu z komfortowym wewnętrznym botkiem, czynią je odpowiednim partnerem do wielogodzinnych wypraw skiturowych. Dzięki swojej trzyklamrowej budowie dają dużą stabilizację podczas zjazdu.

*Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników naszych szkoleń wzbogaciliśmy wypożyczalnię Skiturowej Chaty również w inne modele butów firmy Dynafit oraz buty takich producentów takich jak Scarpa czy Movement. Wszystko po to abyście mogli cieszyć się lepiej dopasowanymi butami.

Dostępne rozmiary: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.

Wiązania skiturowe

Dynafit Radical ST – Firma Dynafit to legenda. Jako czołowy producent sprzętu skitourowego na świecie corocznie wyznacza trendy dla całej branży. Wiele patentów firmy Dynafit ,wykorzystywanych jest przez konkurencyjne firmy produkujące wiązania pinowe.

Wybraliśmy dla was wiązania Dynafit Radical ST. Są one zwieńczeniem ponad 30 lat doświadczeń w konstruowaniu wiązań skialpinistycznych. Lekkość, łatwość użytkowania, bezpieczeństwo narciarza i ponadczasowa konstrukcja TLT (Tour Light Tech) to główne powody dla których postawiliśmy właśnie na nie.

Siła wypięcia: do 10 DIN.

Kije skiturowe (teleskopowe)

Sprawdzone, solidne i lekkie kije do uprawiania skitouringu. Ich teleskopowa konstrukcja sprawia, że można idealnie dostosować ich długość do wzrostu użytkownika.
 
Dostępne rozmiary: uniwersalny.
 
 
 

Warunki wypożyczenia sprzętu skiturowego:

– Cena liczona jest za 4-6 godzin zgodnie z cennikiem ogólnym,

– Kaucja liczona jest za każdy wypożyczony komplet sprzętu,

– Sprzęt wypożyczany jest za kaucją i na podstawie dwóch dokumentów tożsamości ze zdjęciem, przy czym jeden dokument klient dobrowolnie zostawia w wypożyczalni,

– Klient w momencie wypożyczenia podpisuje dokument, w którym oświadcza, że ponosi odpowiedzialność finansową za ewentualne uszkodzenia, zniszczenie zaginiecie sprzętu oraz że użytkowanie sprzętu będzie zgodnie z jego przeznaczeniem i na własną odpowiedzialność.

Kaucja zwrotna wynosi 400 zł.