Zima 2022/2023

Weekendowe szkolenia skiturowe w Beskidach

Szkolenia skiturowo-lawinowe w Beskidach

Nie ma na co czekać! Jeszcze dziś zapiszcie się na weekendowe szkolenia skiturowe w Beskidach. W jednym miejscu otrzymujecie od nas szansę na naukę jazdy na nartach w doborowym towarzystwie, znakomitych okolicznościach przyrody i sprawdzonej bazie wypadowej. To co? Widzimy się niebawem? Organizujemy spotkania poświęcone ciekawej i zajmującej dyscyplinie sportu, jaką jest skitour. To połączenie narciarstwa i alpinizmu, które zajmie Was do reszty. Tym bardziej, że zapraszamy zarówno zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy. Przy naszym wsparciu nie dość, że w mig przyswoicie sobie cenną wiedzę, to na dodatek zaczniecie czerpać ze zjazdów prawdziwą przyjemność.

Kiedy się widzimy?

Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez trzy miesiące 2023 roku: w styczniu, lutym oraz marcu. Wypady zorganizowaliśmy w taki sposób, aby każdy weekend spędzić właśnie z Wami. Sprawdźcie dostępne terminy i zarezerwujcie pobyt w Skiturowej Chacie. Żadna data Wam nie pasuje? Nic straconego! Na dole tabeli czeka opcja “Termin indywidualny”. Być może uda nam się wypracować jakiś kompromis i spotkać w inny weekend lub w tygodniu? Spróbujcie!

Gdzie zjeżdżamy?

Weekendowe szkolenia skiturowe organizujemy w Szczyrku – najciekawszym miejscu w Beskidach. To miejsce słynące z zapierających dech w piersi widoków oraz świetnych warunków narciarskich. Podczas pobytu w naszej chacie czeka na Was mnóstwo wyśmienitych atrakcji związanych zarówno ze sportem, jak i wypoczynkiem blisko natury. Dajemy Wam całe 3 dni na to, aby zrelaksować się, poruszać i przeżyć niezapomnianą przygodę!

Co zyskujecie?

Weekend w Skiturowej Chacie i udział w szkoleniu to całe mnóstwo korzyści. Przede wszystkim dostajecie możliwość trenowania pod okiem doświadczonego instruktora narciarstwa SITN-PZN. Dowiadujecie się, jak posługiwać się sprzętem i robić to dobrze, przy jednoczesnej dbałości o komfort i bezpieczeństwo zjazdu. Do tego otrzymujecie szansę na poznanie malowniczych beskidzkich tras, do których dostęp mają naprawdę nieliczni.

Jak się zapisać?

To proste! Sprawdźcie wolne termin w tabeli, obgadajcie między sobą plan przyjazdu, a następnie zapiszcie się. Tylko nie zwlekajcie z decyzją za długo – liczba miejsc jest ograniczona!

Masz pytania? Napisz do nas na biuro@sportstravel.pl lub zadzwoń 691 280 022