Cennik szkoleń skiturowych w Beskidach

* Ważne informacje o pakietach

Szkolenie jednodniowe odbywa się w każdą sobotę i w każdą niedzielę podczas trwania sezonu narciarskiego. Szkolenie realizowane jest podczas dziennej wycieczki skiturowej, która trwa około 4-6 godzin i odbywa się w okolicznych pasmach Beskidów.

Szkolenie weekendowe składa się z dwóch osobnych dni szkoleniowych (sobota + niedziela). Uczestnik szkolenia weekendowego otrzymuje więc łącznie około 8 godzin szkolenia podczas dwóch odrębnych wycieczek skiturowych. Uczestnicy szkoleń weekendowych kwaterują się w Skiturowej Chacie w Szczyrku w piątek po godz. 17:00 i wykwaterowują w niedzielę.

Szkolenie wieczorne to dodatkowa opcja otwarta dla wszystkich (również dla amatorów skituringu nie szkolących się w ramach pakietów). Każdy uczestnik szkolenia wieczornego wyposażany jest w lampkę czołową przez Organizatora.

Pakiet SZKOLENIE obejmuje wyłącznie szkolenie (bez noclegów i wypożyczenia sprzętu). Uczestnik musi więc być wyposażony we własny sprzęt skiturowy.

Pakiet SZKOLENIE + SPRZĘT to pakiet bez noclegu, w ramach którego uczestnik otrzymuje komplet sprzętu skiturowego na czas szkolenia.

Pakiet SZKOLENIE + NOCLEG to pakiet zapewniający nocleg, dla uczestników odbywających szkolenie na własnym sprzęcie skiturowym.

Pakiet SZKOLENIE + SPRZĘT + NOCLEG to pakiet w którym zawarty jest zarówno nocleg w Skiturowej Chacie, jak i wypożyczenie kompletu sprzętu na czas szkolenia.

Uwaga: W przypadku wykupienia szkolenia jednodniowego zapewniającego noclegi (pakiet SZKOLENIE + NOCLEG lub pakiet SZKOLENIE + SPRZĘT + NOCLEG), uczestnik otrzymuje w cenie nocleg w Skiturowej Chacie. Jeżeli uczestnik zdecyduje się na udział w szkoleniu jednodniowym sobotnim, to standardowo przysługuje mu nocleg z piątku na sobotę. Jeżeli uczestnik zdecyduje się na udział w szkoleniu jednodniowym niedzielnym, to standardowo przysługuje mu nocleg z soboty na niedzielę. 

Jeżeli uczestnik zdecyduje się na udział w szkoleniu weekendowym, to standardowo przysługują mu noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.