Jak działa elektryczny rower górski / ebike

Kto z nas w dzieciństwie nie wybierał się w długie podróże jednośladem? Wracało się z nich zawsze zmęczonym, ponieważ był to spory wysiłek fizyczny, ale zachwyconym spędzonym aktywnie dniem. Nie trzeba z tego rezygnować – rowery elektryczne (e-bike) pozwalają na zorganizowanie wycieczki po górskich szlakach, nawet jeśli nie ma się już takiej siły i kondycji jak za dzieciaka! Wyprawy MTB stanowią świetny pomysł zarówno w przypadku prywatnych osób, jak i przedsiębiorstw planujących wyjazdy firmowe w celu szkoleniowym lub integracyjnym i chcących zapewnić możliwość aktywnego spędzenia czasu w ramach incentive travel.

Rower elektryczny - wyjazdy

Wyjazdy rowerowe wykorzystujące e-bike MTB stanowią idealną propozycję dla grup złożonych zarówno z młodszych, jak i starszych osób, chcących zasmakować uroków kolarstwa górskiego i decydować samodzielnie o tym, jak bardzo się zmęczą w trakcie wyprawy. Żeby wziąć w nich udział, nie musisz mieć siły w nogach, których tradycyjne wyjazdy kolarskie zawsze wymagają. Rowery elektryczne MTB sprawiają także, że w trakcie wycieczki przeciętna kondycja przestaje być problemem!

Wycieczki e-bike - wyposażenie

Rower elektryczny, czyli inaczej e-bike (MTB) wyposażony jest w silnik elektryczny oraz baterię (umieszczane zwykle w piaście koła lub suporcie), co odróżnia go od tradycyjnych modeli jednośladów. Takie elementy sprawiają, że jadąc do góry, nie musisz używać nadmiernie siły własnych mięśni, ponieważ silnik cię wspomaga. Dzięki temu możesz skupić się na podziwianiu niesamowitego krajobrazu wokół siebie i oddychaniu świeżym, górskim powietrzem w trakcie aktywnej wycieczki.

Bateria pozwala na kilka godzin intensywnego ruchu, dzięki czemu przemierzysz rowerem MTB kilkadziesiąt kilometrów bez większego uczucia zmęczenia. Jest to możliwe dzięki elektrycznemu silnikowi e-bike o trzech trybach wspomagania: ECO, Trail i Boost, którymi możesz manewrować zgodnie z własnymi możliwościami i potrzebami, a także dopasowywać do aktualnych warunków na trasie. ECO pozwoli ci się zmęczyć – stanowi więc najlepszy wybór, jeśli zależy ci na intensywnym wysiłku. TRAIL zapewni przyjemną jazdę, a BOOST sprawdzi się świetnie przy stromych podjazdach, przerażających swoim nachyleniem. Wycieczki wykorzystujące e-bike gwarantują naprawdę wyjątkowy aktywny wypoczynek!

Wyprawy rowerowe (MTB)

Nasza firma organizuje wycieczki rowerowe po sprawdzonych trasach Beskidów, a także proponuje jednodniowy lub weekendowy kurs MTB dla osób początkujących, pozwalając im odkryć niesamowite strony poruszania się e-bikiem. Odbywają się w sezonie letnim i dają możliwość nabycia podstawowej wiedzy oraz umiejętności w zakresu obsługi elektrycznego jednośladu, by móc samodzielnie nad nim panować i poruszać się po górskich terenach – a przy tym czuć się jak zawodowy kolarz!

Wyjazdy incentive travel

Jako pracodawca lub osoba zatrudniona w dziale HR na pewno wielokrotnie słyszałeś stwierdzenie “incentive travel”. Takie wycieczki to coś więcej niż zwykły wyjazd integracyjno – szkoleniowy organizowany dla firmy. Zwykle stanowią nagrodę dla najlepszych pracowników za wypracowane efekty i muszą się cechować efektem “wow”, co można osiągnąć np. poprzez organizację aktywności wykorzystującej e-bike. Wyprawy MTB dostarczą niepowtarzalnej rozrywki, promując przy okazji pozytywny wizerunek firmy, zapewniając najlepszym możliwość aktywnego wypoczynku oraz odpowiednio wpływając na morale i motywację do pracy. Jeśli zdecydujesz się na zorganizowanie takiej firmowej wycieczki, zadbamy o dopasowanie trasy po urokliwym Beskidzie Śląskim do możliwości oraz specyfiki twojej grupy, gwarantując im niezapomniany czas.

Chcesz poczuć się jak prawdziwy kolarz górski? Marzy ci się wzięcie udziału w wycieczce rowerem elektrycznym po Beskidach? Uważasz, że wyjazdy szkoleniowe i integracyjne dla firm nie powinny się odbywać bez elementu aktywności fizycznej? Wycieczki MTB organizowane przez naszą firmę odpowiedzą na wszystkie takie potrzeby – nie wahaj się więc przed skorzystaniem z naszych usług i przekonaniem się na własnej skórze, jak działa elektryczny rower górski – e-bike.